Jump to content

Bun venit pe VitalCS Romania
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați logat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți postărilor la subiectele existente, să vă dați reputația colegilor, să obțineți propriul dvs. mesager privat, să actualizați postul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, autentifică-te aici - în caz contrar - creează un cont Gratuit astăzi!

Toggle shoutbox VITALCS.RO ♔ SHOUTBOX ♔

https://i.imgur.com/5p4AXt2.gif

[ANUNȚ FORUM]: Bine ați venit pe comunitate VitalCS România ! Vă dorim ședere plăcută .
[ANUNȚ FORUM]: Suntem o comunitate serioasă şi activă de gaming. Recrutăm staff activ şi serios.
[ANUNȚ FORUM]: Atenție ! Căutăm servere de Counter - Strike 1.6 orice mod !
[ANUNȚ FORUM]: Va rugam sa votati serverul Gta.VitalCS.RO -> http://serveresamp.com/info_server_3028.html , pentru recompense: http://vitalcs.ro/fo...sa-vot-server/.
[ANUNȚ FORUM]: CONNECT CS.VITALCS.RO @ CLASSIC XMAS MOD ! Va asteptam in numar cat mai mare

@  Dănuț : (11 December 2018 - 11:12 PM)

@s o n y

@  Relu. : (11 December 2018 - 05:42 PM)

@SilentHill imgur, postezi poza - Click pe sageata in jos - get share links - BBcode Forum, doar copiezi codul de acolo si il pui. Multa bafta.

@  s o n y : (11 December 2018 - 05:11 PM)

@Dănuț *privire patrunzatoare*

@  s o n y : (11 December 2018 - 05:10 PM)

sau upload.ee

@  s o n y : (11 December 2018 - 05:10 PM)

imgur stiu decat

@  SilentHill : (11 December 2018 - 04:51 PM)

Ziceti si mie un site pentru am pune si eu o semnatura pe forum

@  s o n y : (10 December 2018 - 09:15 PM)

@zekA yus papa

@  zekA : (10 December 2018 - 09:05 PM)

@s o n y ne bagam am3?=]]

@  SilentHill : (10 December 2018 - 08:52 PM)

Avem si server de metin ?

@  Enki : (10 December 2018 - 08:09 PM)

@Dănuț de metin :-

@  Kyow 夢 : (10 December 2018 - 07:36 PM)

@Dănuț ,vad ca te-ai smecherit,nici la PM-uri nu mai raspunzi...

@  s o n y : (10 December 2018 - 07:25 PM)

@Dănuț mai bine in mc

@  Relu. : (10 December 2018 - 04:54 PM)

@Dănuț Nu

@  Dănuț : (10 December 2018 - 04:26 PM)

Doriti sa schimbam serverul de CS in server de Minecraft ?

@  SilentHill : (10 December 2018 - 03:19 PM)

Salut !

@  Relu. : (10 December 2018 - 09:37 AM)

Neața

@  Relu. : (09 December 2018 - 09:11 PM)

alarma falsa cred =]

@  Relu. : (09 December 2018 - 09:09 PM)

Un admin pe sv de samp? Codat la war.

@  Enki : (09 December 2018 - 05:21 PM)

:-

@  Relu. : (09 December 2018 - 04:45 PM)

Spoiler
pareri, critici, anything.

Photo

[Portofoliu]DANI.R3KT

• Please log in to reply
257 replies to this topic

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

Admin GTA / Designer VitalCS

• Membru
  • 322 posts

--Nu stiu daca sa le numesc creatii,sunt niste avatare facute de mine,am mai multe,dar am ales ce era mai bunicel--

kZUGE3t.pngEqzQebM.pngAYrDHjV.jpg

7CaSoxZ.jpgmzUxLuk.jpg

• Iulian Valentin : Awp likes this

Posted Image

Info: Contul asta nu mai merge, am intrat doar sa schimb avatarul si semnatura =)) + ca asta-i cam tot ce pot face pe el,mai pot vedea si ShoutBox-ul.

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

• Membru
  • 322 posts

Astea-s niste GIF-uri.

FiFM1Sm.gifEkCucI8.gif44FAUAf.gifCQDfEhY.gif

Posted Image

Info: Contul asta nu mai merge, am intrat doar sa schimb avatarul si semnatura =)) + ca asta-i cam tot ce pot face pe el,mai pot vedea si ShoutBox-ul.

Desktop.

Desktop.

-_-

• Membru
  • 511 posts

Un inceput ok, imi plac ultimele 3 .gif-uri, le-ai reusit. In rest, incearca sa mai lucrezi la font sau sa nu-l folosesti deloc momentan, doar daca faci pentru cineva anume. Numai pune stroke la texte, pune ca la acele .gif-uri, drop shadow 1 0 1.

Pentru fontul cu 'vitalcs' recomand sa pui VISITOR sau 04b03 deoarece sunt texte secundare, si sa nu uiti sa le pui la 8pt, depinde de dimensiune acum, in general se pune pe 8 si Type: Strong / None. Iar pentru textul principal recomand Bebas Neue // Big Noodle Titling, acum depinde care se potriveste pentru imagine, sau daca doresti unul Script cauta aici unul care e bun. Foloseste dimensiunile 150x250 // 150x300, nu prea arata bine pe dimensiune stock, redimensionezi cu CTRL + T si tragi de colturi cu SHIFT pana le incadrezi bine. KW.

*Pe fonturile care le-am scris poti da click pentru a te duce pe pagina de download a lor.

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

• Membru
  • 322 posts

NEW: SB3ozS2.pngXFENhJ6t.pngXgi4XNRe.pngXKej83cd.pngXLpu0W4M.png

Edited by DANI.R3KT, 06 May 2017 - 09:44 AM.

Posted Image

s o n y

s o n y

Responsabil GTA

• Membru V.I.P.
  • 953 posts

Mai ai de invatat, incearca sa cauti pe youtube cateva tutoriale, poti invata multe din ele.

don

Spoiler

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

• Membru
  • 322 posts

NEW:2wgbSWz.pngXbupCZNZ.pngXvZmW3az.pngX2gSCt65.pngXlB0CmfW.png

Edited by DANI.R3KT, 06 May 2017 - 12:17 PM.

Posted Image

Enki

Enki

Administrator VitalCS

• Administrator
  • 1,459 posts

Vezi ca unele texte nu se potrivesc pe anumite avatare , de exemplu cel cu pisica, mergea alt text ..

Incearca sa pui textul astfel incat sa se poata vedea bine

In rest este bine , mult succes :)

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

• Membru
  • 322 posts

Vezi ca unele texte nu se potrivesc pe anumite avatare , de exemplu cel cu pisica, mergea alt text ..

Incearca sa pui textul astfel incat sa se poata vedea bine

In rest este bine , mult succes :)

Chiar asteptam un reply de la un fost designer/actual designer,merci de pont. :smile:

Posted Image

Desktop.

Desktop.

-_-

• Membru
  • 511 posts

OFF:Si eu sunt fost designer si actual numa ca nu aici, dar nu ai spus nimic, ma rog.

ON:La unele culorile nu se potrivesc(cel cu steagul Americii, cel cu Barcelona, albastrul ala e prea inchis, la fel si cu masina, prea inchisa culoarea)

Incearca sa nu le mai exagerezi efectele, lasa-le pe un opacity mai mic, si daca poti, rezolva ceata aia ca nu prea merge pe nici unul, incearca sa folosesti Levels - Increase Contrast 1/2 ca sa o scoti. KW.

DANI.R3KT - Old

DANI.R3KT - Old

• Membru
  • 322 posts

OFF:Si eu sunt fost designer si actual numa ca nu aici, dar nu ai spus nimic, ma rog.

ON:La unele culorile nu se potrivesc(cel cu steagul Americii, cel cu Barcelona, albastrul ala e prea inchis, la fel si cu masina, prea inchisa culoarea)

Incearca sa nu le mai exagerezi efectele, lasa-le pe un opacity mai mic, si daca poti, rezolva ceata aia ca nu prea merge pe nici unul, incearca sa folosesti Levels - Increase Contrast 1/2 ca sa o scoti. KW.

Scuze ca nu ti-am raspuns,merci de ponturile din post-ul anterior,mi-au folosit.

Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users