Jump to content

Bun venit pe VitalCS Romania
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați logat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți postărilor la subiectele existente, să vă dați reputația colegilor, să obțineți propriul dvs. mesager privat, să actualizați postul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, autentifică-te aici - în caz contrar - creează un cont Gratuit astăzi!

Toggle shoutbox VITALCS.RO ♔ SHOUTBOX ♔

https://i.imgur.com/5p4AXt2.gif

[ANUNȚ FORUM]: Bine ați venit pe comunitate VitalCS România ! Vă dorim ședere plăcută .
[ANUNȚ FORUM]: Suntem o comunitate serioasă şi activă de gaming. Recrutăm staff activ şi serios.
[ANUNȚ FORUM]: Atenție ! Căutăm servere de Counter - Strike 1.6 orice mod !
[ANUNȚ FORUM]: Va rugam sa votati serverul Gta.VitalCS.RO -> http://serveresamp.com/info_server_3028.html , pentru recompense: http://vitalcs.ro/fo...sa-vot-server/.
[ANUNȚ FORUM]: CONNECT CS.VITALCS.RO @ CLASSIC XMAS MOD ! Va asteptam in numar cat mai mare

@  Relu. : (10 December 2018 - 09:37 AM)

Neața

@  Relu. : (09 December 2018 - 09:11 PM)

alarma falsa cred =]

@  Relu. : (09 December 2018 - 09:09 PM)

Un admin pe sv de samp? Codat la war.

@  Enki : (09 December 2018 - 05:21 PM)

:-

@  Relu. : (09 December 2018 - 04:45 PM)

Spoiler
pareri, critici, anything.

@  Relu. : (08 December 2018 - 09:26 PM)

@Sanjay Link-urile in spoiler, next warn.

@  Sanjay : (08 December 2018 - 09:08 PM)

http://vitalcs.ro/gtapanel/viewunban.php?u=12

@  Sanjay : (08 December 2018 - 09:02 PM)

Salutare, am facut cerere unban pe panel. Acel cont Sanjay.C0D47 este furat, eu nu mai am acces la el. Si acum am primit si ban pe ip.

@  Tr3fla. : (08 December 2018 - 03:55 PM)

@Mikycastravecioru da-i /cancelmis, sa anulezi misiunea :))

@  Relu. : (08 December 2018 - 03:48 PM)

@Mikycastravecioru dismiss la ce?

@  Mikycastrave... : (07 December 2018 - 10:27 PM)

Ba cum pot da dismiss

@  Enki : (07 December 2018 - 10:18 PM)

:))

@  Capo. : (07 December 2018 - 04:40 PM)

Sasori , astept deja de o saptamana sa revii cu avatarele alea..

@  Relu. : (07 December 2018 - 12:26 PM)

Salut salut

@  Darkness321 : (06 December 2018 - 10:49 PM)

Salutare

@  Mihai. : (06 December 2018 - 07:04 PM)

@  Mihai. : (06 December 2018 - 06:58 PM)

Salut, salut!

@  Tr3fla. : (06 December 2018 - 05:55 PM)

@Snake. ori am inebunit cu totii?

@  Snake. : (06 December 2018 - 05:01 PM)

Va rog mult.. stiu ca am gresit dar probabil merit si eu o a doua sansa ca si altora le-ai schimbat de pe ip pe nume .....te rog mult

@  Snake. : (06 December 2018 - 04:58 PM)

Stalin Imi pot muta si mie banul de pe ip pe nume te rog ?

Photo

[Joc] Fortnite

• Please log in to reply
No replies to this topic

Relu.

Relu.

Global Moderator

• Global Moderator
  • 261 posts

Nume joc: Fortnite

Descriere: Fortnite este un joc video online creat în 2017, dezvoltat de Epic Games și lansat ca diferite pachete software care au diferite moduri de joc care altfel au aceleași gameplay generale și motor de joc. Modurile de joc includ Fortnite: Save the World, un joc cooperativ de shooter-supraviețuire pentru până la patru jucători pentru a lupta împotriva cojilor de tip zombie și pentru a apăra obiecte cu fortificațiile pe care le pot construi și Fortnite Battle Royale, joc în care până la 100 de jucători se luptă în spații din ce în ce mai mici pentru a fi ultima persoană în picioare. Ambele moduri de joc au fost lansate în 2017 ca titluri de acces rapid; Salvați Lumea este disponibilă numai pentru Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4 și Xbox One, în timp ce Battle Royale a fost lansat pentru acele platforme, dispozitive Nintendo Switch și iOS și Android.

În timp ce ambele jocuri au avut succes pentru Jocurile Epic, Fortnite Battle Royale a devenit un succes răsunător, atrăgând peste 125 de milioane de jucători în mai puțin de un an și câștigând sute de milioane de dolari pe lună, și de atunci a fost un fenomen cultural.

Imagini:

Link Video(daca aveți): youtube.

Download:

(odata ce ati intrat aici, vi-l instaleaza direct, nu mai tre sa dati voi sa l instalati.)

System Requirements(cerințe):  minim

CPU: Core i3 2.4 Ghz
CPU SPEED: Info
RAM: 4 GB
VIDEO CARD: Intel HD 4000

Edited by Relu., 07 September 2018 - 09:04 AM.

vr0b4Db.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users